حمیرا شیرعلی‌زاده

با بیش از 20 سال دفاع از حق

ایرانیان خارج از کشور

ایرانیان خارج از کشور در صورت بروز مشکلات حقوقی به دنبال یک متخصص در این زمینه می‌باشند.
که به درستی آنها را راهنمایی کند و مضاف بر اینکه ایشان نیاز دارند تا شخصی به نمایندگی و وکالت آنها در ایران کارهای قضایی را پیگیری کند و نتایج را به آنها اطلاع دهد.

وکیل خانواده

وکیل خانواده به وکلایی گفته می شود که به صورت تخصصی و حرفه ای معمولا در دعاوی خانوادگی همچون طلاق و مهریه و نفقه و حضانت وکالت می کنند . مهم ترین وظایف وکیل خانوادگی این است که برای تحقق عدالت و دفاع از حقوق موکل خود نهایت تلاش خود را به کار گرفته و با صداقت و رعایت اصول اخلاقی تمامی اقدامات لازم به منظور پیروزی در پرونده را انجام دهد .

وکیل کیفری

هر کاری که انجام دادن و یا عدم انجام آن (در اصطلاح قانونی، هر فعل یا ترک فعلی که) قانون آن را جرم بشناسد و برایش مجازات تعیین کند، در دایره دعاوی کیفری قرار می گیرد. وکیلی کیفر به جرائمی از قبیل کلاهبرداری، فروش مال غیر، قتل، سرقت، اختلاس، تصادفات رانندگی، جاسوسی، جرائم رایانه ای و… می پردازد.

 

ارث و انحصار وراثت

در مورد قانون ارث، برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند، قانون حاکم بر ارث آنها، قانون ارث ایران است نه کشوری که در آن زندگی می کنند. پس حواستان باشد و اینگونه مسائل را با یک وکیل ارث خوب و مجرب مشورت کنید.

 

 

 

چک و اسناد مالی

رسیدگی به امور چک برگشتی در دسته دعاوی مرتبط با امور چک قرار می‌گیرد. افرادی که قصد دارند چک خود را برگشت بزنند و برای چک برگشتی اجراییه دریافت کنند، باید با قوانین موجود در این حوزه آشنا باشند. با توجه به تغییرات جدید در قانون چک، برای برگشت زدن چک، لازم است تمامی دسته چک‌ها از نظر شکل یکسان بوده و دارای علامت صیاد و شناسه یکتا باشند.

وکیل ملکی

آیا می دانستید حدود 50 درصد پرونده های دادگستری مربوط به دعاوی ملکی است؟ و بدتر از آن پرونده های مروبط به دعاوی ملکی نسبت به سایر پرونده ها بسیار پیچیده و زمان بر هستند. راه حل چیست؟ راه حل مراجعه به وکیل ملکی است. کسی که بر امور و دعاوی ملکی اطلاعات کامل و تجربه بالایی دارد.

 

 

مشاوره حقوقی

به طور مثال یک مشاور حقوقی می تواند با اطلاعات و آگاهی های حقوقی خود در تنظیم آیین نامه ها و دستورالعمل های صادر شده از سوی شرکت یا سازمان مربوطه کمک وافری نموده و همچنین در مواردی نظیر تهیه و تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی یا بررسی و پیگیری مسائل اداری سازمان کمک کرده و آن ها را بر عهده بگیرد.

 

4-logo

در اینستاگرام با ما همراه باشید.

ثبت سوال